Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora a különbség a két...

Mekkora a különbség a két notebook között játszhatóság szempontjából?

Figyelt kérdés

Elég szerények az anyagi körülményeim notebook vásárlásra alapvetően nem játszásra vásárlom de azért kikapcsolódásként jó lenne néha néha vásárolni. A kiszemeltem: Toshiba L750D-16K laptop, win7-el együtt nettó 145ezer Ft körül kapható. AMD a6 3400M 1,4-2,3GHz 4Gb DDR3 500Gb Sata AMD Radeon 6540G2 tisztába vagyok vele ez kb mennyit ér játék szempontjából céljaimnak teljesen megfelel.


Lehet hogy ez a 140Ft is sok most pillanatnyilag láttam egy másik gépet: Hp g6-1222EH AMD a4 3300 1,9GHZ 4Gb RAm, 640GB, Ati Radeon HD6510g2 Ez netto 110-120 ezer forint körül kapható most..


Kérdésem a következő mekkora különbség lehet játék szempontjából a két gép között? Sejtem hogy a Toshiba jobb lehet, ( a6 3400 szemben az a4 3300-al illetve a VGa: radeon 6540G2 szemben a 6510G2 vel)


Nagyon nagy a különbség, vagy ezen a szinten körülbelül egy kategóriának számítanak e? A videórátyák között önmagában nincs nagy különbség ahogy elnéztem valamelyik játéknál ez a másiknál az a jobb egy picit.


Köszönöm szépen a véleményeket!


2012. márc. 2. 00:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Látszik hogy fáradt vagyok, tehát néha néha játszogatni nem "vásárolni" :D :D
2012. márc. 2. 00:07
 2/2 A kérdező kommentje:
Tárgytalan lett a kérdés!! :)
2012. márc. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!