Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek valami ötlete van,...

Valakinek valami ötlete van, hogy miért nem indul? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan gondban vagyok, hogy össze vásároltam netről egy gépet (proci alaplap memóriák stb). és az istennek sem akar elindulni- venti felpörög, és annyi, se kép se hang. de még nem is sípol!. memóriák tuti jók, mert újak (teszteltük másik gépben), proci egyáltalán nem melegszik, lehet hogy az halott? ha valakinek van valami ötlete írjon lécci :S az alaplap egy MSI K9NBPM2-FID a proci pedig egy AMD Athlon 64 3500+. az alaplapon integrált videó kártya is van, vinyó indításkor felpörög. de nem dolgozik.
2012. márc. 2. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos elég a táp?
2012. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tuti elég neki, 400 wattos, vadi új táp. még garis is. foglalkozok számítógép javítással is, de most elég tanácstalan vagyok hogy mi baja lehet. én a processzorra gyanakodok. de hátha van valakinek valami ötlete hogy mi lehet... alaplapon a kondik épek, nem púposak. szóval szerintem nem alaplap hiba lesz..
2012. márc. 2. 10:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Hűtő borda nélkül próbáltátok a proccit?
2012. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
is is. próbáltam 1 nagyon komoly hűtővel (rendesen rárögzítve pasztával mindennel) de ugyan az volt az eredmény. utána néztem meg hűtő nélkül, de nem melegedik egyáltalán a proci hiába "zúg" a gép.. jég hideg volt
2012. márc. 2. 11:07
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha hideg marad a procci

akkor vagy alaplap

vagy procci


:(


a bios reset jumpernél nézd meg hogy hogy áll a jumper

2012. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
csak sajna nem tudom melyik a bios reset jumper. annyi ilyen kis tüske áll ki belőle olyan mint egy sündisznó! :D az alaplap kézikönyve meg nincs meg sajna.. :S remélem hogy nem az alaplap lesz a ludas. azon nem látok sérülést sehol. meg rendesen beindul. érzékeli ha rádugok valamit. csak se kép se hang :/ már nem tudom mit csináljak vele...
2012. márc. 2. 11:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Köss le mindent a lapról, csak a proci és a memória maradjon. Ha úgy sem indul, szedd ki a memóriát is. Ha akkor sem indul, akkor alaplap hiba lesz (proci ritkán megy tönkre).
2012. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
próbáltam már mindent, sehogy sem indul. ez egy AM2es alaplap. memó nélkül még ha jó lenne sem indulna el. nincs alaplapra integrált memó. de nem sípol meg semmi... csak egyszerűen nem ad képet csak megy.. lehet hogy a bios reset megoldaná csak nem tudom hogy lehet így resizni
2012. márc. 2. 11:21
 9/16 menta34 ***** válasza:
Talán ha letöltenéd az MSI honlapról az alaplap leírását ... :))
2012. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Menta34: nem mondasz hülyeséget! :) letöltöm. kösz!
2012. márc. 2. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!