Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a laptopresz...

Mi a véleményetek a laptopreszlet.hu oldalról? Itt szeretnék laptop-ot venni részletre, de remélem nem vernek át, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Most mondjak egy jó példát hogy megértsd.


Megakarsz venni...mondjuk telefont.Hol olcsóbb?a gyártónál vagy a VISZONTELADÓNÁL,aki nem a két szép szemedért működik hanem a saját meggazdagodása érdekében?

Még a bank is átver ha nem figyelsz...nem hogy egy ilyen cég.Igaz csak egy pillantást vetettem az oldalra,de én BIZTOS NEM VENNÉK RAJTUK...majd arra ébredsz hogy x Ft helyett y lesz..

Vagy veszek egy hivatalos banktól,de nem más hitelezők által...minden szép és jó még alá nem írtad a szerződést...

2009. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ettöl féltem én is,mert irják,hogy fix a havidíj,de ahogyan számoltam,ilyen 10-15.000 ft hasznuk lenne,ami minimális,és nem értettem miért jó.

Viszont küldtek egy lapot töltsem ki,mert kell adostárs akinek van ingatlan fedezete...

Azt mondta ök nem tudnak jelzálogot tenni rá stb,de csak nem tettszik...

Köszönöm a választ!!!

2009. jún. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!