Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem megy az USB az IBM...

Mért nem megy az USB az IBM 380ED laptopomon?

Figyelt kérdés
Win 95 van rajt, feltelepítettem az usb támogatást is, de mégse megy. az usb port a dokkolón van, és be is van kapcsolva a think pad-es programban minden (konkrétan olyan hogy usb nincs)
2012. márc. 2. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de a Windows 95 idejében még nagyon új valami volt az USB, ha volt egyáltalán.
2012. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Windows95, ahhoz nem volt pentdrive, a Windows98-hoz igen, de floppyról fel kellett telepíteni hozzá az illesztőprogramot.

Nekem is van egy régi IBM Thinkpadom, semmi baja. Viszont Ubuntut tettünk fel rá, így aztán az USB porttól kezdve a képek kezeléséig minden működik rajta. (Kukázott notebook, T21-es, csak a BIOS-elemet kellett cserélnem).

A legjobb lenne, ha ezt az Ubuntut telepitenéd fel rá.

2012. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Innen letöltheted: [link]
2012. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én olcsón vettem, nekem is csak a bios elemmel volt baj :)
2012. márc. 4. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyémet kéz alatt vettem, szintén IBM Thinkpad és kiderült, hogy alig használták, a gazdája meghalt. T21, de mintha új lenne, kiválóan fut rajta az Ubuntu. Nekem is BIOS elemet kellett cserélnem (de könnyű volt, mert az akku alatt van), az akku gyenge, de hálózatról töltővel szépen megy. Meg vagyok vele elégedve, gyakorlatilag egy tizesért pazar kis gépem van. Kit érdekel, hogy nincs benne net, arra ott az asztali.
2012. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt a szervize:

[link]

2012. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. De az usb mért nem megy?
2012. márc. 9. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az IBM szervízesekre, a linkben ott van az elérhetőségük. Azonnal válaszolnak.
2012. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!