Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a konfigról?...

Vélemények erről a konfigról? (core i3 sandy, hd6850,8gb ddr3, fsp400w)

Figyelt kérdés

tudom hogy nem tökéletes de már csak a vesém eladásából sikerülne több pénzhez jutnom ugyhogy kérlek titeket, hogy csak költségkimélő hozzászólásaitok legyenek :)


alaplap - [link]

cpu - [link]

ram - [link]

vga - [link]

táp - [link]



2012. márc. 4. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2012. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első körben lehet elég lenne 4GB ram is, ha nagyon spórolni akarsz, de ez így is teljesen korrekt.


Ház, monitor, merevlemez milyen lesz hozzá?

2012. márc. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon nem érdemes spórolni. Most jó áron van a RAM, kitudja később mennyibe fog kerülni
2012. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen a ramon tényleg lehetne spórolni, de hosszú távra tervezek és ezzel biztos le van tudva a memoria gond. a ház monitor hdd a régiből lesz átrakva, idővel le fogom azokat is cserélni csak most nincs rá keret. csak ezeket az alap dolgokat nem akartam gagyibbra venni, és próbáltam egy kiegyensúlyozott konfigot összerakni.
2012. márc. 5. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!