Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért próbálnád eladni...

Mennyiért próbálnád eladni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

NEM AZ A KÉRDÉS HOGY MENNYIÉRT VENNÉD MEG!


Ha tegyük fel ez a te géped lenne, akkor mennyiért próbálnád eladni? :)


Alaplap: Gigabyte G41-ES2L

Proci: Intel Core 2 Quad Q8300 @2.5ghz

Ram: 2x2Gb Geil Black Dragon DDR2 800mhz

VGA: Sapphire Radeon HD5770 1gb 128bit

Vinyó: Western Digital Caviar Blue 500gb 16mb SATA

táp: SolyTech 450W

optikai meghajtó: Samsung DVD író/lightscribe

ház: XDL happy 5

+

1 kék neoncső, 1 8 centis világítós revoltec venti, 1 sima 8centis venti


szóval a kérdés: mennyiért próbálnád eladni?


2012. márc. 5. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55-60 ezer.
2012. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

45-és 70 között! ez attól függ hol akarod eladni. próbálkozz olyan oldalon ahol baromi drágán akarnak adni mindent hisz akkor a tiedé már 65-ért is olcsó erős gamer gép lessz. és elviszik drágábban. azonban ha nem így teszel akkor lehet h 45-50ért se viszik el. Szóval nagyban függ az eladási helytől! + dobj rá reklámot. Mondjuk a winyóra írd azt h ajándék!! Persze rég benne van az árban de ezt nem gondolják átt!

Amúgy elöttem szolónak igaza van kb 50-60 között mozog az értéke. De ez csak az értéke az eladás más!!

2012. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ráírom hogy a jelenlegi vinyó árakra tekintettel én ajándékba adom a vinyót :D
2012. márc. 5. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Akár ezt is írhatod.

Vagy leírod a gép konfigurációját szépen egymás alá, és a végén hatalmas betűkkel pedig azt, hogy AJÁNDÉK 500gb-os winchester.

Egyszerű reklám marketing. elolvassa a géped konfigurációját és azt mondja h igen eddig jó minden, kell nekem enyiért. aztán látja h nincs winyó, egyből eszébe jut h most rohadt drágák, kezd lemondani a hírtelen álomáron vásárolt gépról! Azonban már látja is nagybetűkkel az örömhírt, h ajándékba kap egyet ráadásul 500gb-osat!!

2012. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A processzornál jól látható helyen emeld ki, hogy Fizikai Négy Magos!!!!!

még néhány hasznos mondatot itt találsz a prociról ami növelheti eladási sikereidet a drágábbik áron!


[link]


A ramnál viszont nem villognék azzal, hogy ddr2-es és, hogy csak 800mhz. A videokártyánál a 128bit-et tüntesd fel jól láthatóan meg azt, hogy 1Gb GDDR5-ös ezért bolondul a nép. ill. h dx11-et támogat!

Akár 3 monitor futtatható, a win7 új funkcíóiból a max-ot hozza ki! ez a kártyád: jól olvastam??


[link]


A tápodról nem tudok semmit mondani ha márkás nyugodtan írd ki. ha nem akkor meg nem kell tudniuk. akkor elég h 450W-os tápegység. és kész.

Más most nem jut eszembe .

Amúgy ha a kártya az amire gondolok akkor 50-ért ne add el a gépet(amikor elösször néztem mást adott ki a google. és azt hittem egy kis 16ezres kártya) én a drágábik ár felé hajlanék hisz a procid megér 20-24ezret nagyon sok embernek azonnal. a kártyád is 20-at szerintem ez már 40 és még a lap 5e. a táp 5e. a ramok és a dvd író 5e. + a ház 5e. a winyó 10. az már 70.ezer forint!!!!!!!

De mivel egyben van egy brutális Gamer pc így szerintem inkább ezen a 70-80 ezres áron nyugodtan megpróbálhatod eladni!! Akár a 80-90 ezresen is. és ha nem jön ösze mondjuk aukciós oldalon lejár az aukció, akkor rakd fel újra ne pedig ugyanazt az aukciót inditsd el. Így aki aukció figyelőt kért látja h még mindig nem indult újra így nálad porosodik és elöbb fog írni h nem e adnád oda neki minimál ár alatt pár ezerrel stb... és akkor lehet alkudozni.

2012. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze lesznek majd kereskedők akik nagyon le akarják tolni az árát. ezeknél elösször várd meg míg tényleg lejár az aukció mondjuk 2x2hét. és utána beszélj vele ha tetszik az árajánlata akkor tied a pálya!

Sok szerencsét, és nagy hasznot kívánok!

2012. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen ez a videókártyám tipusa :D

az nyém egy újabb széria, jobb hűtéssel, nagyobb bordákkal :)


a ram egy kicsit többet ér :D

[link]


és még ez se pontos :D az enyémben magasabb az spd

2012. márc. 6. 17:53
 8/8 A kérdező kommentje:

ja, amúgy köszönöm a válaszokat :)

most is tanultam valamit :D

2012. márc. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!