Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Technika márkáju...

Van egy Technika márkáju fülhallgatóm. Van rajta mikrofon is. Hogy használjam? Lent--

Figyelt kérdés
Vettem egy olyan fülest amin van mikrofon és a mikrofon jack-dugóját bedugtam elöl a gépemen a bal oldalba.Nem érzékeli , vagyis nem tudom hogy most hogy használjam
2012. márc. 6. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

a füles Ø 3,5 jack aljzata, szabvány szerint a zöld színű, a mikrofoné pink rózsaszín.

abba dugd, de előfordulhat, (találkoztam már nem 1x vele, hogy az előlapon levő mikrofon-aljzat, nem volt a hangkarira kötve!) próbáld meg a hátsó, közvetlen Microfon (Alaplapi vagy Hangkari) aljzatba dugni!

ha ott sem működik szoftveres beállításoknak nézz utánna.

(lehet minimumra van a miki hangereje alapból állítva!)

2012. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál olyan progit amivel hanganyagot vehetek fel?
2012. márc. 6. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


kiemelkedően jó hangú, és a lejátszó funkció mellett, tökéletes felvételre is alkalmas a JetAudio!

(előtte be kell állítani a felvételi hangforrást, esetedben, -Vonal- vagy -mikrofon-)

[link]

ingyenes és magyar nyelvű

[link]

2012. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na az ilyen válaszokért vagyok én itt!köszy ezer hála!
2012. márc. 9. 16:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Wááááááhhhh...de nem akar jólenni :S
2012. márc. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!