Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a videó kártyához...

Ehhez a videó kártyához milyen drivert kéne felrakni/frissíteni? /többi lent/

Figyelt kérdés
Jelenleg rossz az új gépem, és ezen a régin nem akar elindulni a Minecraft... Ebben a gépben nekem egy Nvidia GeForce 4200 ti videokártya van, ami 128megbájtos csak. Többet is kipróbáltam, de nem tudtam 4bitnél és 640*480-nál nagyobbra rakni a felbontást.
2012. márc. 7. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nekemis volt ilyen problémám a 9600gt-mmel, szedd le újra a drivert és telepítsd újra, nekem úgy jó volt
2012. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt úgy nagyjából tudom hogy mit kell/kéne csinálni, de nem tudom honnan szedjem le... Bárhonnét szedtem le, az volt a próbléma, hogy nem tudtam 4bitnél és 640*480-nál nagyobbra rakni a felbontást.
2012. márc. 7. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen rendszered van?
2012. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Windows XP-m van, de nem tudom gy azon belül melyik verzió. :S A régi géphez már a papírokat sem igazán tudom, hogy ol vannak.
2012. márc. 8. 15:28
 5/9 anonim válasza:
Minimum 256-os vidikártya kell hozzá elvileg.
2012. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi a válaszokat. Akkor megpróbálom kivárni míg vissza jön az új gépem.
2012. márc. 9. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
ó milyen tudatlanok vagytok....
2012. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 5200-as széria van, tökéletesen fut. esetleg az a gond, hogy nem új a cuccos... esetleg az is lehet, h modolt a mc-d...
2012. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sima eredeti (tört de nem modolt), először megpróbáltam simán elindítani, majd úgy is hogy egyik haveromtól elkértem a.minecraft mappáját, (ő is modok nélkül játszik) de úgy sem volt jó. De amúgy... eléggé régi ez a gép... körülbelül 15éves(xD)...
2012. márc. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!