Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy AMD Athlon ll x4...

Vettem egy AMD Athlon ll x4 640es 3GHz processzort. Ehhez milyen márkájú alaplapot ajánlotok? Hány GB ramot vegyek hozzá elég lesz a 4 vagy vegyek 8-at?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
háááá nemtudom azaz igazság hogy te tudod
2012. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
legalább márkát mondjatok ami minőségi.
2012. márc. 7. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
gigabitevagy asus :)
2012. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
albatron:))
2012. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

pc_platinum! Nem akarsz már elmenni ha nem értesz hozzá?

Ajánlott alaplap márkák: ASUS, ASRock, MSI...

Jó lenne tudni mennyi pénzed van mindezekre! RAM-ból 8GB jobban megéri, mert most olcsó! Abból is Corsair, KingMax vagy KingStone... abból is DDR3-ast és 1333MHz vagy 1600MHz-est! Mennyi pénzed van alaplapra? Én ezt ajánlom: ASUS M5A78L

2012. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én számítógépeket rakok össze külföldön. Asus megy 40%-ba, ez évben olyan 200 db PC ment Asus alaplappal ki, de sajnos jöttek is vissza szarásig, le van ragasztva hátrul szóval nem nyithatták ki.


Volt ami csak úgy magától elment, volt ami chipset hibás volt gyárilag 67-tes chipset az Intel i5 procival, Egyszerűen a HDD-ket elveszítette, 5.-ből 3-at ismert fel. SSD vinyóval 5 percig indult stb. De akkor is elég jó minőség.


MSI: régen 1/3-dát vissza hordták, katasztrófa volt, most kevesebbet hoznak vissza mint az ASUS-t


AsRock: Nálunk nem kapható de ha kell beszerezzük és nagyon megbízhatók!


Evga: gazdagok alaplapja, 2x annyiba kerül mint az Asus legdrágább alaplapja, de ebből nem hoztak vissza, igaz csak 14-et raktunk ezzel össze

2012. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Jó nagy hülyeséget írtál remélem tudod!
2012. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért te is 5 gépet raksz össze naponta? :)


Ja és a Sapphire alaplap 15.-ből 1 volt reklamáció valami hülyeség miatt

2012. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én számítógépeket rakok össze külföldön. Asus megy 40%-ba, ez évben olyan 200 db PC ment Asus alaplappal ki, de sajnos jöttek is vissza szarásig, le van ragasztva hátrul szóval nem nyithatták ki."


Akkor ott biztos, hogy bele nyúltak, mert az ASUS-nak a legkissebb a meghibásodási számuk! :) Vagy csak azért tűnt soknak, mert sokat adtatok el belőle!


"Volt ami csak úgy magától elment, volt ami chipset hibás volt gyárilag 67-tes chipset az Intel i5 procival, Egyszerűen a HDD-ket elveszítette, 5.-ből 3-at ismert fel. SSD vinyóval 5 percig indult stb. De akkor is elég jó minőség. "


Lehet, hogy nem a javított B3-as chipsettel adtátok el azokat a lapokat, hanem még a régivel?


"MSI: régen 1/3-dát vissza hordták, katasztrófa volt, most kevesebbet hoznak vissza mint az ASUS-t"


Ebben nem vitatkozom, az MSI tényleg összekapta magát az utóbbi időben!


"AsRock: Nálunk nem kapható de ha kell beszerezzük és nagyon megbízhatók!"


ASRock-ot most nem szabad venni, az Etron vezérlői miatt, mert könnyen lehet kékhalál és akkor már nem olyan megbízhatóak. Persze ettől eltekintve még nagyon jó lapokat gyárt... ;)


"Evga: gazdagok alaplapja, 2x annyiba kerül mint az Asus legdrágább alaplapja, de ebből nem hoztak vissza, igaz csak 14-et raktunk ezzel össze"


2x annyiba kerül, mint az ASUS legdrágább alaplapja?? Az ASUS legdrágább alaplapja 133K. Az beszorozva kettővel 266K... Ennyiért biztos vagyok benne, hogy nincs EVGA alaplap...

2012. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!