Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8 napos elállás lehetséges...

8 napos elállás lehetséges videókártyánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha vettem egy vga kártyát (1 napja), amiről utólag derül ki, hogy nem fér be a házamba, akkor élhetek a 8 napos elállás lehetőségével?


2012. márc. 8. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy új házat? Olcsón is vannak jó házak amibe befér akármilyen VGA...
2012. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban kifutott a keret, és inkább a házhoz vennék kártyát, mint fordítva.
2012. márc. 8. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
De ha már megvetted a drága kártyát akkor tedd félre aztán majd veszel házat... 8K-ért van már nagyon jó!
2012. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

rakd össze házon kívül...

mert olyat hogy házhoz veszel kártyát én még nem hallottam..

és biztos azért olyan nagy mert komoly hűtés van rajta..

2012. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak jelen pillanatban nincs pótkártyám és nem érek rá várni, míg új házat tudok venni. Szóval inkább kéne a pénz vissza és néznem egy másik kártyát, aztán majd ráérek később foglalkozni a házzal.
2012. márc. 8. 12:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Házon kívül nem szívesen raknám össze és bár valóban komoly kártya, most mégis jobb lenne ha a házhoz tudnám venni a kártyát még ha nem is olyan komolyat.
2012. márc. 8. 12:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor ott a másik lehetőség:

Házon kívül összerakod a gépet... baja nem lesz! Nekem majdnem 1 évig házon kívül volt a konfigom amíg házat tudtam venni és használtam játékra meg mindenre, még a hűtés is jobb volt... :DD Persze többet kell portalanítani!

2012. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha interneten vetted, akkor igen. A távollevők között kötött szerződésekről szóló 17/1999. (II. 5.) Kormányrendelet alapján megillet az elállási jog.

Ha személyesen vetted akkor nem, csak az eladó jóindulatában bízhatsz.

2012. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem a legjobb döntés a házon kívüli megoldás lenne...
2012. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Neten rendeltem meg, de személyesen vettem át. A cég oldalán ez található:


"Vevő az áru átvételét követő 8 napon belül indoklás nélkül elállhat a vásárlástól. Az elállási jog minden termékre vonatkozik, ami gyári állapotban, a teljes csomagolást és tartozékokat tartalmazó csomagolásban érkezik vissza. Vevő köteles Eladót lehetőleg írásos formában, e-mailben vagy telefonon értesíteni az elállás tényéről."


Itt nem írják, hogy személyes átvételnél ne élne ez a lehetőség.

2012. márc. 8. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!