Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új PC-men a jelző LED...

Az új PC-men a jelző LED folyamatosan ég, nem csak akkor villog amikor terhelés van, miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom a hivatalos nevét annak a LED-nek, ami a PC-n az adott processzor terhelést (vagy vinyó működést???) mutatja, de nálam most folyamatosan ég, terhelésnél villog. Az eddigi gépeimnél nem égett csak akkor, amikor "munka" volt. Lehet, hogy nem jól van bekötve, vagy mitől lehet ez?
2012. márc. 10. 22:35
 1/3 cipi8 ***** válasza:

Az a LED a HDD aktivitást jelzi! Szerintem lehetséges hogy rossz helyre raktad esetleg vagy fordítva a fene tudja! Nézd meg az alaplapod leírásában (Felhasználói kézikönyvében) hogy hol található a HDD LED Connector és oda dugd be!

Ha nincs esetleg meg a leírás akkor az alaplapod gyártójának az oldaláról letöltheted pontos típus szám alapján!

2012. márc. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Meg fogom nézetni, hogy jól van-e bedugva, én nem szívesen nyúlnék bele. Mondjuk laikusként azt gondolnám, hogy vagy nem lehet rosszul bedugni, vagy akkor nem égne egyáltalán, de majd kiderül.

Köszi!

2012. márc. 11. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha fordítva lenne a tüskékre rászúrva, nem világítana. Sztem olyan "különleges" az alaplapod hogy az aktivitást a kialvással jelzi, és nem világítással, mint ahogy megszoktuk.
2018. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!