Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a Gamer fülest?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy TRUST márkájú fülest (TRUST GXT10). Az lenne a probléma, hogy ha játszok a kedvenc játékommal (CoD2) akkor nem hallom egyértelműen hogy honnan jönnek a játékosok. A fülesbe megy minden, nekem viszont az kellene hogy halljam hogy pl. mikor jönnek balról mikor jönnek jobbról, mikor hátulról...stb. Ha valaki tudja mi a megoldás, legyen szíves és segítsen! köszönöm!
2012. márc. 11. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
speciel én úgy tolom nagy cod2 es vagyok:) full hangerő 1. 2. ha fordítva veszed fel akkor nem fogod hallani honnan jönnek:D(ki tudja lehet nem figyelted) állítsad be 5.1 re a hang driverbe és ott is húzd fel full hangerőre codba állíts minden hangot 44khz re
2012. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha fordítva veszem fel a fülest akkor viszont hallom hogy honnan jönnek, csak nem tudom hogy ezenkívül még milyen beállításokat tudnék eszközölni. Cod2-ben már évek óta 44en meg full hangerőn van a cucc.
2012. márc. 11. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
vegyél fel x re csutkaspatkany majd ott megbeszéljük holnap:P
2012. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De 1 tippet adhatnál, mert én már kifogytam az ötletekből, ez a megfordítós téma az ami n jár az agyam, de ez nem megoldás...
2012. márc. 11. 17:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Baromi jó hogy meghirdetik "kényelmet biztosít a játékhoz" közben 10x kényelmesen lelőnek mert nem hallom hogy honnan jönnek...
2012. márc. 11. 17:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Még várom az egyéb észrevételeket!
2012. márc. 11. 18:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni?
2012. márc. 15. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Használd a fejed és ne csak arra, hogy megtartsa a fejhallgatót.....:)

Két hangcsatorna legfeljebb arra képes, hogy a hangok jobbról balról középről szóljanak, elől hátul, ahhoz további két csatorna kellene. Ez igazán jól csak hangszórókkal oldható meg.

2012. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem konkrétan az lenne az elképzelésem hogy amikor balról jönnek akkor bal fülesen halljam, ha elölről akkor tisztán mind2 oldalról, ha pedig hátulról akkor tompítottan mindkét oldalról!

Ha viszont megfordítom a fülest akkor hallom pontosan az irányokat! De én úgy akarom használni a füles hogy normálisan viselve is halljam ezeket! Nehogy már egy TRUST ne tudja ezt!

2012. márc. 18. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!