Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől akadhat egy sima játék?

Mitől akadhat egy sima játék?

Figyelt kérdés

Nos egy Asrockos alaplapom van 2.2GHzes Inteles procival, 1GB Ram, alaplapi kicsi videokártya.

Nemrég tettem bele egy Geforce fx 5200(124mbos) vga-t + megpróbáltam új op rendszerrel windows 7-el de a teljesítmény ugyanaz.. :( (és persze formáztam előtte az egész C-t)

Warcraft 3 példul ami botokkal vagy online ha többen vagyunk laggol annyira h játékélmény 0 kb : /

Pedig minden megvan hozzá hogy akadás nélkül fusson.. (elvileg)

Procira gyanakszom.. úgy csinál mintha nem tudná időben feldolgozni az adatokat ergo lassan dolgozza fel.

-Fullon portalanítva a gépház / proci hűtőház



2012. márc. 12. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A gond a proci és a RAM,nem árt mellé még egy 1GB!:D
2012. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2 foglalat van a gépbe ezekbe tudok venni 1-1GB Ramot a mostani 512esek helyett.. ez segítene?

elég fasza hűtőháza van procival tudok kezdeni valamit?Overlock?

2012. márc. 12. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
A processzor még nem árt annyira,de jó lenne egy régebbi kétmagos is,ha nem nagyon játékokra szánod,ám igaz,hogy Win7-hez elég 1GB RAM,de kettő nem árt úgy már biztos jó lenne!:) Ám ha ilyen régebbi játékokra szánod,csak akkor lesz jó egy régebbi kétmagos,de ha már nagyon újakra,akkor az egész gépet cserélni kell!:)))
2012. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szerintem integrált procim van ha most nem mondtam hülyeséget, és az alaplap: ASROCK P4i65g

simán 2GB Ram nem lenne jó? Másik meg hogy procit hova tudnék rakni mégegyet? egyetlen agp csatlakozó van abba raktam videokártyát.. KÖSZI! :)

2012. márc. 12. 16:40
 5/9 A kérdező kommentje:
xpvel meg ugyanez volt !
2012. márc. 12. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ám én még integrált prociról nem hallottam,de lehet hogy az a gond,hogy már ősrégi a procid és nem birja el a Win7-et,szerintem cseréld le,nekem is egymagos a procim és van 2GB RAM-om és simán fut a Win7,ám lehet hogy az a gond,hogy meghibásodott a procid,én ajánlanák egy újat,mennyi pénzed van most?
2012. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne 2GB RAM is,csak egy GB RAM-nál az XP-nél nem kellet volna,hogy ugyanez legyen,szóval akkor biztos a procival lehet gond!
2012. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Régebbi játékokak youtube videót tudjak nézni ( kicsi felbontás ok..)

2db Pci --> 512/512

1db AGP-> vidi kártya

és nincs több csatlakozó, tudtommal új procihoz kéne még csatlakozó nem? : /

2012. márc. 12. 16:55
 9/9 A kérdező kommentje:
szóval az alaplapba lehetseges masik procit ralni?
2012. márc. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!