Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mii csináljak ha a gépem zet...

Chris13 kérdése:

Mii csináljak ha a gépem zet írja ki: bootmgr is missin press ctr+alt+del to restart? (Lent nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Windows7 ultimate-m van.Egyik este a c meghajtóban kitöröltem néhány felkiáltós jelet(most már tom hogy nem kellett volna és hülye voltam)Van 3 telepítő lemezem: 1.P7H55-M Series és ott van a cdn hogy ASUS tom asus van a gépemen.

2.Installion kit: NVIDIA Application Disk ver. 1.0

3.Installion kit: NVIDIA GeForce Driver CD ver. 13.7


Tudom hogy ujra kell telepíteni a windowst de nem tudom hogy kell.Sokan modntaák hogy beteszem a cdt és ujra indításkor D12őt kell nyomni nyomom de semmi sem történik.

Kérlek segítsetek hogyan kell ujra telepíteni melyik lemezt kell berakni hogy ujra tudjam telepíteni az eglsz gépet nem érdekel ha midnen elveszik.Amúgy a személyes cuccaim az E: meghajtón vannak.DVD-m Pioner


2012. márc. 12. 18:35
 1/2 odordaniel ***** válasza:
Nos ezek közül egyik se Windows telepítőlemez. De talán az Asus CD van visszaállító lehetőség azt rakd be. És ha elindulna keress olyat hogy visszaállítás.
2012. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első körben töltsd le ezt a programot:


[link]


és próbáld meg visszakeresni/visszaállítani a letörölt fájlokat vele..


ha nem megy..: akkor újratelepítés...

igen, ezek közül valóban egyik sem win7 telepítő.


az E-n nézzél széjjel..ha valaki normális telepítette a win7-et neked, akkor volt annyi esze, hogy a win7 boot dvd-t iso formátumban feltette neked..

...ha nem, akkor google.com-on keress rá: "win7 hun" letöltöd, kiírod dvd-re majd telepíted...


Ha nagyon nem értesz hozzá (a kérdésed alapján nagyon nem) - akkor szomszéd srác, v. ismerős... 10perc alatt A-tól Z-ig felrakja neked...

2012. márc. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!