Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel (R) Celeron (R) CPU...

T}{under kérdése:

Intel (R) Celeron (R) CPU E3400 @ 2.60GHz 2.60GHz Processzor Duálos? O. o

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem még anno egy ilyen processzort és úgy beszéltek rá, hogy elvileg ez 2magos. Nagyon érdekelne, hogy tényleg így van-e? XP van a gépemen, de egyesek szerint nem érzékeli az XP a Dualt. Mások szerint ez hülyeség és csak bios frissítés kell.. megvolt... Nem nagyon látok változást. Lényegében annyi a kérdés, hogy egyáltalán 2magos e a processzor és ha igen, akkor mit kell tennem, hogy a gépem érzékelje? (Sajnálom ,kicsit tudatlan vagyok ilyen téren, szóval bocsi, ha kicsit értetlen vagyok)


A válaszokat köszönöm előre is


2012. márc. 12. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Google első találat:


[link]


A táblázat negyedik sorában a válasz.

2012. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 odordaniel ***** válasza:
0%
[link] elvileg az
2012. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kétmagos.
2012. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez két magos, de még is mit értesz azon hogy "nem érzékeli"?
2012. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

2 magos igen.

"de egyesek szerint nem érzékeli az XP a Dualt. Mások szerint ez hülyeség"

Nem mások szerint, ez konkrétan orbitális baromság, hogy nem érzékel 1-nél több magot. Szóval megy neked ahogy kell(max az adott program csak egy magot képes kezelni), de a feladat kezelőben a teljesítmény ablakban meg is nézheted hány rublika van a CPU kihasználtságnál.

2012. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A "nem érzékeli-t" úgy értem, hogy mindig egy oldalon szoktam meglesni, hogy fut-e egy adott játék. (( [link] )) Akárhányszor egy újabb játékot megnézek, de van ,hogy nem is kell annyira újnak lennie, minden passzol ,minden szuper, csak a procinál dobja ki, hogy bibi van és ,hogy nem éri el a megfelelő szintet. Abban reménykedtem, hogy így lesz valami változás. Tanácsotokra meglestem az eszközkezelőben és 2 processzort látok. Ezek szerint mégis fut, csak nem elég jó, vagy? :S


Köszönöm az eddigi válaszokat és ha lesznek továbbiak, azokat is már előre.

2012. márc. 13. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Az XP a 2 magos Pentiumomat simán felismerte.
2012. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Celeron nagyon alsó kategória két magosokból.
2012. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát lényeg a lényeg, h felismerni felismeri a dualt, csak kaki a procim? :S
2012. márc. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!