Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerül kb. egy pc-s...

Mennyibe kerül kb. egy pc-s szaküzletben memória, alaplap és processzor beszerelési és telepítési költsége?

Figyelt kérdés

Élményeket, tapasztalatokat, de főleg árakat várok :D

és e 3 alkatrész beszerelési költsége a hagyományos gépre érvényes, tehát NEM laptopra....


2012. márc. 15. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3Ezer ft komplet öszeálitás szerintem
2012. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telepítést viszont nem értem

van windows od?

nem mindenhol dobnak fel kalóz windows t vagy nem igazán jó föleg ha xp t dobnak rá...

nev adj Vista t

szóval telepítést nem értem ázért pluszba még töbet felszámolhatnak atól füg mit kell csinálniuk 5ezret kb.

de sokmindentöl füg ez

nincs ismerösöd aki ért hozá? 2 sör lene az ára vagy hasonló akor...

2012. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nincsen aki ilyen szinten értene hozzá :(, és telepítés alatt meg az alaplap telepítését értem, mert nekem most van egy(elég régi) Gigabyte ga-k8nf-9 alaplapom, és ahhoz is van telepítő CD, amiről pl a hangot teszem fel... (eredeti CD-s win xp-t használok, ha esetleg fontos lenne)
2012. márc. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!