Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort lehet ebbe...

Milyen processzort lehet ebbe a lapba tenni?

Figyelt kérdés

[link]

Van ez az alaplap és az adatokhoz AM2 van írva de az alaplapon AM2+/AM3 Phenom van írva.Kicsit nem értem most hogy mi van, légyszíves segítsetek megfejteni.Igazából azt szeretném hogy a régi gépemet kicsit felújítanám, AMD Athlon 64 X2 6000+ a procim és ahhez venném a fenti lapot meg DDR3 memóriát, így olcsón ki lehetne hozni a dolgokat, de egyszer majd Phenom procit vennék talán, de még nem tudom hogy költök-e valaha gépre.Nyilván majd egyszer veszek új gépet, de egy jó pár évig még nem nagyon szeretnék.A válaszokat köszi, ha infó kell szóljatok.


2012. márc. 15. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Am3+ osba nem megy bele?

jó lene

ha nem akor mindegy

hát amd nél sok félét lehet variálni

de ha nem ara épült amit beleteszel akor lelesz butitva sok dolog

ram sebeség bus sebeség meg sok minden...

szóval hát nemtudom

nemtudod eladni inkáb cput? és venél egy legolcsób 2 magost am3+ ba...

vagy nemtudom de joban megérni mint egy régi foglalatot veni...

2012. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amugy ha beirod googlebe alaplap nevét akor gyártó honlapján megtudod nézni a leirását és proceszor támogatási listát

iletve ot ipon on is van egy gyártó honlapja link vagy termék honlapja?

persze nem mindég jó a linkjük

2012. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igaz ezekre nem is gondoltam.Nem érdekes annyira nem vagyok pc mániás csak gondoltam dobok rajta egyet.Max ha jópézé el tudom passzolni a mostanit akkor beújítok.Köszi.MZK
2012. márc. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!