Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a H67, P67 és...

Mi a különbség a H67, P67 és Z68-as alaplapok közt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 04:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, a H67-tel használható a CPU-ba integrált grafikus egység, míg a P67-tel lehet szorzót emelni a K jelölésű prociknál. A Z széria mind a kettőt tudja.
2012. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy az egykori marketinggel éljek: " a H61 és H67 az otthoni felhasználóknak, a P67 a tuningosoknak szól. A Z68 meg ötvözi ezek előnyeit."


Magyarán a H61-esek "csökkentett" felszereltségű lapok, engedik használni az IGP-t, de nem mindegyiken van kivezetés. A H67-esek már kaptak egy normál felszereltséget, és az IGP-t ott is használhatod(ha megvan a kivezetés). A P67-nél már nincs IGP használatára lehetőség, abba a K-s (pl i5 2500K) CPU-k szorzóját tornázhatod fel. A z68-ban mindkettő van(persze itt se mindegyik kapott kivezetést a lapról), no meg ilyen idiótaságok mint SRT, virtu stb...

[link]

2012. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Ergo egy jó Z68-as lap a legjobb választás.
2012. márc. 16. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Ha nem kell egyszerre a tuning és az IGP lehetősége, akkor a CPU-hoz mértem egy H61/H67-es vagy egy P67-es deszka tökéletes lehet.
2012. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!