Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol igy be a gép?...

Miért kapcsol igy be a gép? (lent)

Figyelt kérdés

bekapcsolom a gépet és cipog egyet betolti a womt és mikot újra indítom akor 4-5csipog es nem ad képet se az integrált vga val se a pcie be rakottal ,de ha kb10ki be kapcsolom a fökapcsoloval akor néha nehezen ujra ad képet es betölti a wint,mi lehet hogy ezt csinálja

pc intel dualcore 2700cpu

msi alaplap

2giga ram a ramok miatbiztos nem csinálja mert ujat vetem és azzal is ez a bak

450táp

250hdd

elore is kösz a választ


2012. márc. 17. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Probléma van az alaplapoddal lehet teljesen megfog halni ezért csipog és ezért nem ad képet sehol. Én a helyedben átnézetném egy szakemberrel mert az is lehet hogy egy kondi kezd benne meghalni vagy alapból széria hibás és cserélni kéne. Vagy valahol időnként rövidzárlatot kap és azért csinál ilyet. Ez pedig egy rossz forrasztási hiba is lehet. Ennek rengeteg oka lehet így nem is tudom megfejteni meg így alaposan nem is értek hozzá, de célszerűbb lesz ezt műszerrel beméretni. Valamint lehet a tápod kezd meghibásodni és nem olyan erősségű áramot ad le amit kellene és lehet ezért gajdul meg. Tesóm gépét egy rossz tápegység miatt halt meg túl áramot kapott és zutty alaplap kukába került winyóval és rammal együtt.
2012. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocs a helyes írásér telorol irtam
2012. márc. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!