Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IMac 21,5" (legújabb) gépemet...

14csabi88 kérdése:

IMac 21,5" (legújabb) gépemet hogyan tudnám analog csatlakozókkal ellátott televíziómhoz csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Van egy Philips 32pw8651-es típusszámú televízióm (csatlakozói: [link] ) és egy iMac számítógépem (csatlakozói: [link] ) . Ezt a két terméket szeretném összekötni úgy hogy kép is meg hang is legyen (de a kép a lényegesebb) . Viszont a tv-n csak analóg csatlakozások vanank, a gépen meg csak digitálisak.


Minden irformációt ezügyben előre is köszönök, és akkor várom a segítő válaszokat.


Köcsönettel: Csaba



2012. márc. 18. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna Macot venni.
2012. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Ha van pénzed iMAC-re, akkor legyen egy új TV-re is, vagy vegyél egy PC-t, ami harmadannyiba kerül és van rajta s-video kimenet...
2012. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút igaz. Ezért nincs elterjedve a mac és sehol nem látni! Nemúgy a pc-vel...
2012. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amugy bemész egy mac szervizbe vagy kereskedésbe és kérsz átalakítót hozá enyi

de lehet még nem apple szaküzletben is kapni

kinyomtatsz rukok képet vagy felirod pontosan mit mivé szeretnél és elmész vele

vagy talán webshopból venél?

és mi keresgéljünk?

te is tudsz nem?

ha kimondotan apple átalakító kell akor nem nagyon tudok mit mondani Sony t ismerem de apple "azt se tudom mi" mármint egy apple boltot látam ugy 10éve de az csödbe ment és átalakult sima pc s boltá....

na szóval

ipon

pcx

android computer

lambda comouter

bluechip

talán valamelyiknél lesz ha nem mindnél tudtomal apple dolgokat is árulnak...

2012. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nem túl értelmes válaszokat! az első pár hozzászólónak annyit írnék hogy attól hogy nektek nem telik mac-re attól még az nem szar . Nem véletlenül használják a világ legnagyobb vállalatai is pl. a nasa (csak hogy olyat írjak amit ti is ismertek) . De nem is ragozom ez ügyben a szavakat mert nem sok értelme lenne.

Az utolsó kommentre annyit szeretnék reagálni hogy nem arra kértem bárkit is hogy keresgéljen helyettem, hanem tulajdon képpen arra voltam kiváncsi hogy elég e átalakítókkal megoldani a dolgot vagy valamiféle converter mindenképpen szükséges hozzá?

2012. márc. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!