Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha játékra veszek gépet akkor...

SepTox kérdése:

Ha játékra veszek gépet akkor lesz-e látható különbség intel proci és amd proci között?

Figyelt kérdés
Konkrétan ha összevetünk egy intel i5-2500 és egy amd fx-6200 akkor lesz-e különbség a kettő között ami észlelhető is?
2012. márc. 18. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőnél VGA limit lenne nem. Szóval milyen lesz mellettük a VGA?
2012. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sapphire 7870-re gondoltam!
2012. márc. 18. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Habár még nem tudom pontosan mert intel melle szerintem nvidia jobb amd melle meg ati habár lehet hülyén gondolkodom! :)
2012. márc. 18. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:

"Habár még nem tudom pontosan mert intel melle szerintem nvidia jobb amd melle meg ati habár lehet hülyén gondolkodom!"

Igen, hülyén. Még nem tartunk ott hogy az ember platformot vegyen, lehet variálni. Ja amúgy az Ati egy ideje nincs, az AMD jó pár éve megvette, mára már márkanévként se üzemel.

Amúgy egy HD7870 alá szvsz kellene egy i5 2300.

2012. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy már nincs ati csak bennem még így él! :D Amúgy konkrétan azért kérdeztem ezt mert eddig csak AMD alapú gépem volt és nem tudom hogy érdemes-e váltani Intelre. Mert ugye van ár beli különbség a két márka között és nem tudom hogy behozza a teljesítményben az intel ezt az ár beli különbséget játékok alatt.
2012. márc. 18. 22:17
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy valami ilyen konfigra gondoltam:

Intel Core i5-2500K

Asrock Z68-EXTREME3 GEN3

Kingston HyperX Blu 2x4GB DDR3 1600MHz

Sapphire 7870

Hitachi 500GB SATA3 16MB

Thermaltake Element T FSP Aurum 500W

2012. márc. 18. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemfeltétlen kell AMD gondolni ha a VGA AMD, még...

A gép amit írtál jó, de én nem költenék rá így ennyit, egy i5 2300 és hozzá egy jó HD61-es vagy H67-es lap(pl ASrock H61M/U3S3 vagy ASUS P8H67), és játék szempontból ugyan ott vagy., de olcsóbb.

A táp más kérdés, én magam nem költenék rá annyit, egy XFX Pro 450 elég is, persze ezzel nem lebeszélni akarlak róla, és magam is vallom hogy egy jó táp kel. Az megint más kérdés hogy az Aurum megéri-e, van aki szerint igen, van aki az ellenkezőjét állítja..

2012. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!