Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egeret grafikai...

Ajánlanátok egeret grafikai rajzoláshoz?

Figyelt kérdés

Mit kell figyelembe venni, azaz ténylegesen milyet érdemes venni, (típussal, árral írnátok?), ami most van nekem, az azt hiszem pici ahhoz h órákon át nyomjam, és kemény a görgője és a gombja is.. szeretném elkerülni az "egér ujjat"... :S

köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 19. 10:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és vezeték nélküli lenne jó... esetleg billentyűt is hozzá.. ?
2012. márc. 19. 10:13
 2/11 Panda Péter ***** válasza:
mennyit szánsz rá?
2012. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Láttam hogy drágák, 15 körül az egérre, de komplett szett (egér, bill) árát először tudnom kéne.. hogy legyen mivel kalkulálni.
2012. márc. 19. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Rajzoláshoz én vezetékeset vennék, mondjuk egy Loitech M500-at. Lézeres, pontos és gyors...

Én is főként grafikára, tervezésre használok egy ilyen egeret. Ha pontos kézi rajzra van szükség, akkor meg egy Wacom Intous ajánlott.

2012. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Panda Péter ***** válasza:

újan Logi G400.

használtan MX510/MX518, vagy Microsoft Intellmouse Optical 1.1, Wheelmouse Optical 1.1, Intellmous Explorer 3.0, esetleg valami razer (abból is szigorúan optikás).

2012. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én most veszek éppen egy Logitech G500-ast, részben emiatt, mert a mostani túl kicsi és kényelmetlen hosszú távon.


De ha tényleg rajzolni kell, akkor inkább valamilyen digitalizáló táblát kéne beszerezni.

Például ott a Wacom Bamboo termékcsaládja.

Viszonylag olcsó, de elég jó minőség! (Tényleg jó vele rajzolni!)

2012. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panda Péter ***** válasza:
előző: ha nem akarod magad megszívatni, akkor G500 helyett G400-at veszel. pontosabb, könnyebb, olcsóbb.
2012. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

@Panda Péter:

Köszi a tippet, de nekem jobban tetszik a G500.

Nem hiszem, hogy gond lenne a pontosságával, illetve amúgy is utálom a túl könnyű egereket.

2012. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Panda Péter ***** válasza:
azért a G400-at nem mondanám könnyű egérnek, inkább a G500 batár. illetve random gyorsulós szar lézeres szenzora van. nem viccből, vagy rosszakarásból mondom, hogy minden téren jobban járnál a G400-zal :)
2012. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsozs1 válasza:

Razer a legjobb, magasan veri az összeset.

Próbáltam már a Apple Magic Mouse, Logitech, Microsoft. A Razerhez képest mind játékszer volt. Amikor PS-ben kézzel körbe tudsz jelölni bármit mert az egér arra megy amerre szeretnéd az mennyei érzés :)


Nekem most Razer DeathAdder-em van két éve, és most kezd meghalni, duplán érzékeli a kattintást :( 18e ft.


Üdv

zs

2012. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!