Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » írnátok laptopot játékra max...

írnátok laptopot játékra max 190E ig?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyiért aligha kapsz
2012. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Berti_92 ***** válasza:

Van egy csomó, milyet szeretnél? Mik az elvárásaid? :D mármint az áron kívül...

De itt van egy rahedli link addigis: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tessék :D Ezek mind jók játékra...

Amire figyelj:

- az op.rendszer 64 bites lenyen

- A videókártya! ilyen árban az AMD 6650M és a GeForce 540M a nyerő, értelemszerűen a 2gigás erősebb :D Valamint ha AMD-ről van szó, a llano-khoz van integrál videókari is, és a kettő CrossFire módban nagyon erős tud lenni!

- RAM: inkább a 6 vagy a 8 e nyerő, főleg hosszabb távra...

- processzor: hát igazából ezekre a karikra elég pl egy i3 370m is... vagy a phenomII X4 N970... a Llano-kkal vigyázni kell, mert többenk nagyon alacsony az órajele... De mint mondtam, ez nem nagyon számít, ilyen laptopokba nem tesznek már gyengét :D


Ezek a gépek simán viszik a brutál játékokat is (BF3, Crysis2...) HD-n, közepes vagy high beállítások mellet... Mellesleg nekem is a legelsőnek linkel PackarBellem van, és visz minden simán...

2012. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és mi a véleményed erről? szerintem jobb az összes többinél nem?


[link]

2012. márc. 20. 18:37
 4/4 Berti_92 ***** válasza:

Háááát... Nem éri meg... Nem írják hány bites a win7, csak ("csak") 4GB RAM van benne, de ami a legfontosabb: Nincs benne dedikált videókártya... Az a HD 6755G2 egymagában nagyon kevés... egy 6650M sokkal erősebb, pláne egy 540M...

HA! viszont lenne mellette egy dedikált videókártya (ami általában 6650M szokott lenni), akkor nagyon erős lenne... De önmagában, mint mondtam... Kevés, nagyon kevés...

2012. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!