Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tipusu memóriakártyát...

Milyen tipusu memóriakártyát érdemes venni fényképezőgépbe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Főleg olyat, ami beleillik.
2012. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd elő a kézikönyvét és bele van írva, hogy milyen osztályú (Class 4,5 ...) és milyen típusú (SDHC,..) való bele. Hogy TDK vagy Samsung vagy Kingston a márka az már mind1.
2012. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tuti fix, hogy a márka annyira nem számít? Hallottam már olyat, hogy nem rögzítette a hd-r, mert valami gagyi kártya volt bent.

Ezt írja a könyve: [link]

2012. márc. 20. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A könyve mindent ir mit kell még tudnod,veszel 1 "Class 6"típusú 48 vagy 64 GB-ost(nem muszáj Panasonic),mert TDK,Samsung,Kingston ezek is nagyon nagy márkák...és probléma megoldva.
2012. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

No azért én már hallottam olyat, hogy nem mindegy milyen tipusu kártya, mert pl. a hd.t nem mindegyik képes rögzíteni.

Ám mi van akkor ha mikrot veszek és adapterrel használom?

2012. márc. 20. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem tudja mind a hd-t, de ez a Class-tól függ, ami lényegében az írási sebességen múlik meg ugye a mérettől, mert úgy tudom az hogy SD meg SDHC igazából a méret miatt különbözik. SDHighCapacity.

Szóval ha beleraksz egy class 2-est nem tudja majd elég gyorsan ráírni az adatot és te annyit látsz, hogy nem működik, mert szar, közben a felhasználó volt a hülye.


És amit felsoroltak előttem azok teljesen tökéletes márkák. Nem tudom milyen egyéb "gagyi" létezik én mást nem is ismerek. Azért megemlíteném, hogy SanDisk se kutya gyártó az is prémium minőséget ad.

2012. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!