Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Szerintetek egy kétmagos...

Csanaki Csaba kérdése:

Üdv! Szerintetek egy kétmagos HP DC 7700 asztali pc monitorral (CRT),5.1-es hangrendszerrel, telepített Win7tel, bill, egérrel jó áron kínálom 37 ezerért?

Figyelt kérdés
PC alaplap HP0a58h,CPU:Intel Core2duo 4300,Ram:1GB,DVD-RW sata,HDD:80gb sata,GMA 300 videokari,stb,stb.
2012. márc. 21. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább 55-60!
2012. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tisztán a gép egy 20ast megér

crt monitor 1-2-3-5.000 forint, de vettem én már vaterán 1 forintért is :)

hangrendszer változó, lehet egy újonnan párezer forintos teszkós cucc, de egy több10ezres komolyabb technika is. utóbbi esetben a konfig jóval többet is érhet 37.000nél

win7 eredeti, vagy csak egy kalózverzió feltelepítve? előbbi esetben kérdés ki mennyit adna érte, utóbbi esetben nem ér semmit, úgyis újraraknák a rendszert

2012. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. a hangrendszer ugyan no name,de nem Tescos cucc,a Win7 szerintem eredeti,mert van rajta matrica. Azért kérdeztem mindezt,mert nem igazán érdekel senkit,de úgy látom,csak kereslet hiány van,az árat meghagyom. Ha valakit érdekel,úgyis alkudni fog.
2012. márc. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!