Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Sapphire Radeon HD 2400-at...

Ati Sapphire Radeon HD 2400-at vajon hány celsius-nál érné károsodás hol kezdene tönkremenni? Sehol nem lelek információt.

Figyelt kérdés
volt már 52 is új drivert letöltöttem amd.com ról 2012 es és ebben lehet viszonylag könnyen tulhajtani gondolom a minumumtől birna picit többet 400 mhz nem sok.Viszont alapon is felmegy néha 50 fok re kiváncsi vagyok mikortól lenne baj a nagy hőmérséklet.
2012. márc. 22. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rajta venti? Ha nincs, ne húzd. Am 50 az még jó. 80-90 ne legyen.
2012. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
azt a kártyát totál értelmetlen lenne húzni.
2012. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van rajta ventilátor de nem mondanám nagynak :D. Minap felhuztam a gpu órajelét is meg a memória órajelét is 600 ra (az a max) akkor kezdett a képpel pár probléma lenni de gondolom picit lehet húzni elvégre van auto tuning funkció is az is huzta eléggé csak azt nem tudom hosszutávon megfőzném e vele ha emelem a teljesitményt.
2012. márc. 22. 22:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom nem a legjobb de megprólom kihozni belőlle a maximumot úgymond az egész gépből.Elvégre ha legujabb technológia lenne és repülne rajta minden eszembe se jútna hogy bármit húzni próbáljak :)
2012. márc. 22. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
50 teljesen jó. 100 körül már aggódhatsz. 115-120 körül érheti ténylegesen károsodás, de nem is magát a GPU-t, hanem körülötte a nyákot, és a rá forrasztott apróságokat.
2012. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hm értem, kösz. ebben az esetben úgy érzem még ki lehet belőlle hozni valamit ^^
2012. márc. 23. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!