Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Video kártya tisztítása? Ki...

Video kártya tisztítása? Ki hogyan csinálja? Tudnátok tippeket adni!

Figyelt kérdés

Egyszer láttam a youtubon egy videót,egy srác kiszerelte a karit a gépből és belerakta a mosdókagylóba,és gyakorlatilag kimosta. Majd hajszárítóval nekiállt és szárítgatta. Természetesen az hogy bekapcsolja a gépet és működik az már nem volt a videóban.

Erről mi a véleményetek? Ez lehetséges? Nem megy tönkre tőle a kari?


2012. márc. 23. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden lehet, de azért egy csipp alá beszivárgott vízcseppet szerintem nem egyszerű kiszárítani. Lehet kapni boltban levegő szprét, gyakorlatilag sűrített levegőt. Ráfújsz, és tiszta. Vízzel én nem állnék neki.
2012. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem egy 6850-es karim van. Ezen van egy burkolat. A ventit le tudom takarítani teljesen,de a burkolat alatt már nem. A hűtő része már poros marad. Itt is használható megoldás lenne a sűrített levegő?


Vagy szét kellene szedni hozzá a kártyát?


Köszönöm a választ!

2012. márc. 23. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, be tudod fújni a burkolat alá is!

[link]

2012. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!