Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok a laptophoz drivert?

Hol találok a laptophoz drivert?

Figyelt kérdés

Van egy laptop amit újratelepítettem (XP), azonban az eszközkezelőkben több dolog sárga maradt. Hiányoznak a driverek, azonban egy olyan oldalt nem találtam, ahonnan ingyen letudnám szedni őket. A gép Gerico, AMD proci, ehhez kellene nekem egy ATI Radeon IGP 320M videokártya diver, és az alaplaphoz, ami ARIMA W720K7. Ezek hiányában nem működik a PCI, Ethernet stb.

Próbáltam keresni, de tényleg nem találtam, ha valaki tudna segíteni lekötelezne. Vagy valami alternatíva bármi, csak működjön valahogy.

Köszönöm



2012. márc. 24. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Innen letöltöd és kitömöríted a drivercsomagokat (elég sok van), atán kiírod egy DVD-re. Ebben kb. minden driver megvan, nagy eséllyel a gépedhez valók is.

2012. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azonban van egy kis gondom vele, nem tudom kitörömíteni. A formátum amiben leszedi 7z, azt hogyan lehet kicsomagolni?

Vagy rosszat töltöttem le?

2012. márc. 24. 17:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült kitömörödni, de nem jött be. :( valakinek még valami? nem tudom mit csináljak ezzel...
2012. márc. 24. 18:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Majdnem minden sikerült.

2 dolog maradt, ethernet-vezérlő, hálózati vezérlő.

a tulajdonságoknál azt írja:

PCI VEN_1448&DEV_4401......

már csak ehez kellene driver...

Valaki esetleg?

2012. márc. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!