Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni,...

Laptopot szeretnék vásárolni, két gépet találtam, igazából mindkettő paramétereiben szinte ugyanaz, szóval nem igazán tudok dönteni, valami ötlet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. márc. 24. 12:35
 1/5 Almapeti ***** válasza:
A vateráson Linux fut ami nem valami előnyös az 1. Jobb picit en azt venném
2012. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Almapeti ***** válasza:
Most nézem az elsőn is linux van 0o? Akkor még adjál hozzá az árhoz 10-15e-t a windowst meg tudd venni
2012. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Almapeti ***** válasza:
A második komment végén nem megvennit akartam írni hanem hogy tudd is vmore használni az elsőt vedd meg és keress hozzá egy windows 7-et v xp-t mind1. Ja és mire használnád a laptopot?
2012. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Helló,


igazából szakdogaíráshoz kéne, amúgy netezni szoktam, meg filmezni kb, office fusson rajta aztán szevasz, játékra nem használnám, ezért gondoltam, h ilyen gép elég kéne h legyen

2012. márc. 26. 17:24
 5/5 kisvuk29 ***** válasza:
Vegyél Windowssal egy HP-t.Nekem mini van,bár tetszenek ezek a nagyok is és szerintem nagyon jók.
2012. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!