Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van a gépembe hangkártya de...

Van a gépembe hangkártya de nem jó mi a probléma? (több lent)

Figyelt kérdés
Nah szóval nem rég vettünk egy használt gépet garancia nem volt rá és alapbol nem volt hang újra raktam a gépet drivert is raktam rá de nem jó mit csinálhatok még ,h jó legyen esetleg irom a fajátját is esetleg ha még tudtok driver-t küldeni hozzá annak is örülnék talán VIA V-RAID a neve de nem biztos ,h az a hankártya de az biztos ,h feltelepitetem..(elöre is köszi)
2012. márc. 25. 10:41
1 2
 1/11 zeronibble ***** válasza:
Más a neve, nézd meg everesttel vagy hasonlóval
2012. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogyan nézzem meg???
2012. márc. 25. 13:08
 3/11 A kérdező kommentje:
[link] tessék nem volt kedvem leirni ugyhogy küldtem a nevéröl képet nagyisd ki ha nem láttod...
2012. márc. 25. 13:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Am xp-ém van csak a képpen látszik másnak mert ugy nézz ki mint a 7vagy a vista...
2012. márc. 25. 13:19
 5/11 zeronibble ***** válasza:

Ha van hdadeck vagy mi, ez a via saját mixere, abban pl zenelejátszáskor villog a visszajelző? Bemásolhatnád te magad googleba a kártya azonosítóját, ne nekem kelljen már mobilon görcsölni, hogy egy google keresést spóroljak neked... Az éverest pedig egy ügyes program, pontosan felsorol mindent a gépedben, és driverre mutató linkek is vannak.


Via esetében nem mindig van jelentősége, hogy nincs felkiáltójel eszközkezelőben. Pontos típus tudatában már biztos, hogy nem a driver a hiba. Vezérlőpult Hangokban a vinyl a lejátszóeszköz, mixerben minden csúszka engedélyezett, és nem néma, igaz?

2012. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vinyl deck-re gondolsz mert az van...
2012. márc. 26. 18:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondod amikor megnyitom a nyil deck-et közbe megnyitok egy zenét rá megyek a mixerre és ott villog e az a bigyo mert igen..!!!
2012. márc. 26. 18:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Segitenél légyszi nagyon fontos lenne és azért a géphez anyira nem értek légyszi segits mert a szüleim megfognak verni:(((((ha nem lesz jó....
2012. márc. 26. 18:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Am igen minden bevan kapcsolva...
2012. márc. 27. 05:37
 10/11 zeronibble ***** válasza:
deckben állíthatod, hogy a gép hátulján melyik kimenet mi legyen. Csak nézd meg, hogy a zöldben legyen a kábel, és ha kell, nézd meg deckben, hogy a zöld a front/sztereo
2012. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!