Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számitógép ventillátor szabály...

Számitógép ventillátor szabályozó?

Figyelt kérdés
Van a gépházamban egy 12 cm-es venti és mivel tudnám szabályozni a fordulat számát?? (gondolok itt valami barkácsolt dologra )ti mit ajánlnátok?

2012. márc. 25. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

előlapi panel

rákötöd és lehet szabályozni

PL itt van ami nekem van

[link]


én külföldről rendeltem de itt pl lehet venni hasonlót(ilyet pont nem)

[link]

2012. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bitch please :D [link]


ha szoftveres kell és támogatja az alaplapod (ha nem valami ritka nagy esély van rá)


az első pedig hardvereset ajánlott("barkácsoltat"), de nem látom be miért muszáj olyat

2012. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azért kell mert a gépház elejében van egy nayg 12 cm es venti és amikor nemjátszok nemkéne h nagy forduleton menjen de azt szoftverensen nemtudom szabályozni
2012. márc. 26. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
de meg is próbáltad? :D
2012. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mivel ez a ventillátor nem csatlakozik az alaplaphoz !
2012. márc. 28. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakoztasd az alaplaphoz, és akkor olcsóbban kijössz, mint egy ventiszabályzóval. A BIOS autonatikusan, a processzor hőmérsékletétől függően szabályozza a fordulatszámot 3pin-es ventillátor esetében is.
2012. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!