Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem a laptopomba egy 1...

Vettem a laptopomba egy 1 gb-os ramot az a problémám, hogy külön ha bele rakom amit vettem észleli és ugy mutatja a sajátgép is, de ha mind a kettő benne van a laptopba akkor nem látja csak az egyiket. Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Asus a6r B002 a laptop tipusa.

Az everest látja de ott is összesített fizikális memóriaként csak egy 1 gb-ot mutat.


2012. márc. 26. 23:40
 1/2 anonim válasza:
A memóriánál vannak egyéb adatok is, nem csak a méret. Ezeknek egyezni kell. Két egyforma sebességű általában műxik együtt, de vannak olyan hisztisebbek ahol még a gyártónak is egyezni kell.
2012. márc. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Allb Sándor válasza:
Nézd meg hány MHZ-en működnek. Ha nem egyezik akkor általában a kisebb MHZ-en működő sebességén fog pörög de valamikor egyáltalán nem működnek együtt. Nézd meg melyik a nagyobb és vegyél még egy akkorát hozzá.
2012. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!