Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Növelhető a PC gyorsasága?

Növelhető a PC gyorsasága?

Figyelt kérdés
Azzal ha belül kitakarítom? sok port szedtem le a ventilátorról, innen-onnan. Ettől valamivel gyorsabb lehet?

2012. márc. 27. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Igen gyorsabb és egy Cclenear nevü rendszer tisztító val is :)
2012. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A WindowsDoctor ingyen letölthető program, van benne rendszeroptimalizáló, rendszergyorsító funkció.

A takarítás az is kell, de az a túlmelegedés ellen jó.

2012. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. márc. 27. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
optimális hőmérsékleten tudja tartani a hardvereket...így lehet hogy mérhető egy kis gyorsulás de sztem nem érezhető...
2012. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régóta használom a Revo Uninstallert. Az eszközök/aut. indításkezelőben be lehet állítani, hogy melyik programok fussanak a háttérben. Lényegesen gyorsabb a gépem, mióta használom. Az összes pipát kiszedtem, csak az utorrentet hagytam bekapcsolva. Természetesen attól az összes programot tudod használni, de csak addig fut, amíg ténylegesen használod.
2012. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!