Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IDE/SATA átalakító tápkábel...

IDE/SATA átalakító tápkábel bekötése ezen módon?

Figyelt kérdés
Van egy oda vissza beköthető SATA/IDE IDE/SATA átalakítóm viszont kaptam hozzá egy tápkábelt amibe plusz és negatív szál megy.Na most nekem az a problémám hogy ezt az átalakítót egy IDE-s tápcsatlakozóba kell kötni ami átalakítja a SATA/IDE átalakítónak a tápkábel méretére (floppy méretű tápcsatlakozó). Na most én arra gondoltam hogy minek kössem be ezt a kis toldószerű átalakítót amikor gyárilag a tápon van az ide tápkábel amiről még lejön egy a floppynak viszont ebbe már 4kábel megy bele. Ha én ezt a 4 kábeles csatlakozót rádugom az átalakítóra a két kábeles helyett akkor lehet neki baja? A SATA/IDE átalakítón is 4db saru van csak a jelenlegi tápátalakító plusz minusz -t használ rajt tehát csak 2 kábel van rácsatolva.

2012. márc. 28. 09:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt egy kép a tápcsatlakozójáról tehát a 2 szál : [link]

Nem tudom érthetően irtam-e le :)

2012. márc. 28. 10:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt a linkelt kép nem jön be, másrészt nyugodtan rádughatod a táp floppycsatlakozóját az átalakítóhoz kapott helyett. A föld és a +5v-os ágak vannak csak bekötve.
2012. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!