Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Chellos nethez milyen wifi...

Chellos nethez milyen wifi routert ajánlotok? (2 gép csatlakozna utp kábellel, a többi pedig wifin) Van-e kimondottan olyan, ami hozzá való, vagy teljesen mindegy a típusa?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mindegy milyet használsz, de a D-Link routerek a legjobbak :)
2009. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak Én is évek óta d-link routert használok eddig problémamentesen
2009. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

vannak kifejezetten ehhez az új fiberpower szolgáltatáshoz optimalizált wifi routerek, 15-ös sebesség felett mindenképpen ilyet ajánlanék, alatta bármilyen sima router megteszi végül is.


azzal számolj, hogy kb. 3/4-ére csökken a sávszélesség bizonyos okok miatt, ha wifis routeren kersztül netezel, de persze ebből az égvilágon semmit nem veszel észre, hacsak nem vagy nagyon intenzív letöltő..


az UPC-s nettel az a nagy baj amúgy, hogy állandóan megszakad, teljesen függetlenül a routertől. rossz modemeket használnak és én még azt is kinézem belőlük, hogy a központban szándékosan csinálják.

2010. márc. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyébként nekem egy nagyon olcsó TP-link routerem van, és meg kell mondanom, hogy nagyon, nagyon jó minőségű. évek óta folyamatosan, éjjel-nappal megy a net, gyakorlatilag folyamatosan nagyüzemben letöltök, és a router hibátlanul teszi a dolgát. tökéletes. csak ajánlani tudom. kb. 5ezer ft volt, de jobb, mint bármelyik soktízezres márkás vacak.
2010. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!