Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógép konfig...

Milyen számítógép konfig lenne a legalkalmasabb? AMD processzort szeretnék beletenni. Kb.50-60 ezer forintot steretnék rááldozni. Olyan gép kéne amivel játszani is tudok.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen játékkal szeretnél játszani? winyo kell bele mert az kb egy 20k.
2012. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a legújjab játékokkal szeretnék játszani...De azért elfuthatna rajta egy cod 4 vagy akár az mw2-is...Haverom azt mondta hogy egy Nvidia GeForce 8600 gt elég lenne bele....
2012. ápr. 1. 21:01
 3/6 A kérdező kommentje:
de a hardverapro-n láttam winyo-t 9000 ért samsung 500gb
2012. ápr. 1. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A haverod nem mondott hülyeséget nekem is a mostani gépemben egy 8600 gt 512mb van és most pl. a Tera mmorpg-vel játszottam nemrég de ez egy kalap szar már manapság :D most egy hónapra lazán veszem egyetemet és diákmelóból májusban veszek egy komolyabb gépet, ajánlok hasonlóakat neked is. Hülyeség elkölteni egy rakat pénzt szar elévült eszközökre.
2012. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor szted milyen legyen a videókértya????
2012. ápr. 1. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:
haveromnak a 8600gt én megy a gta4 full grafon....
2012. ápr. 1. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!