Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a webkamerához milyen...

Ehhez a webkamerához milyen szoftver kell?

Figyelt kérdés

Kerestem már mindenféle univerzális drivereket, meg amiket a google kidob, de egyik sem vált be.

Ilyen gépről van szó:

[link]



2012. ápr. 2. 19:09
 1/3 legly ***** válasza:

hát.. talán próbáld meg a hivatalos weboldalról, vagy pedig próbáld meg google-ba, úgy hogy a nevét, modellét stb. -t

mást nem tudok ajánlani..még talán annyit, hogy akkor menj be a boltba ahol vetted és érdeklődj..

2012. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kaptam és noname, nincs ráírva semmi, csak annyit tudok róla, hogy így néz ki. De itt sem a rendes neve van csak ezt a képet találtam róla. :(
2012. ápr. 7. 08:34
 3/3 A kérdező kommentje:

Válaszok híján kutattam, hogy milyen gép is lehet ez, és a hozzá legközelebb álló találat ez volt:


Hama Webcam AC150

Akinek szintén ilyen kamerája van és hozzá illő szoftvert keres az ezen a néven keresse, vagy ezt is beírhatja:


Hama-Webcam-AC-150-w2000xpvistaW7-v1.0

2012. máj. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!