Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb billentyüzet,...

Melyik a jobb billentyüzet, Razer vagy Logitech?

Figyelt kérdés

Logitech G15 vagy Razer Arctosa.

Melyik éri meg a legjobban?!



2012. ápr. 2. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, tekintve hogy a klaviatúra talán a legegyszerűbb szerkezet a hardvereit között, én azt mondom hogy nincs nagy különbség az 1200 forintos PS/2 és a 20000 forintos LCD kijelzős vezetéknélküli csúcstechnika között, lévén ugynazon elv alapján működnek: gombokat kell megnyomni rajtuk. Arról nem is beszélve hogy az átlag felhasználó billentyűzete 1-2 év után úgy néz ki mint egy absztrakt alkotás: rajta van az egész étlap a lecsótól kezdve a mákos rétesig, így nem biztos hogy megéri ilyen drága cuccokat venni játékra vagy internetezésre.
2012. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó vélemény. Köszönöm a választ.
2012. ápr. 2. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Genius bill+egér szett néhány hónapot bírt csak ki, ellenben a Logitech egeremet tíz évig használtam, és most is működőképes. Szóval az elv az egy dolog, az anyagminőség meg egy másik...
2012. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én keresem kutatom a rendes billért. Amibe nagyot csalódtam a Genius. Kínai trágya volt, nem vette be a leütött gombokat.
2012. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Panda Péter ***** válasza:
nekem genius g235-öm van, ami nem egy nagy cucc, de egyszerű és strapabíró (valamint vízálló) emellett 6 gomb egyszerre történő lenyomását is érzékeli, szóval játékra is alkalmas.
2012. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már 2éve egy genius slimstar 335 nyúzok,elég szar, néha csak úgy beragad pár gomb.. ezért gondoltam cserélni.
2012. ápr. 2. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja hát mondjuk az ilyen lapos meg ergonomókus meg mittudoménmilyen billentyűzeteket kerüld, azok max. irodai használatra vannak műkörmös titkárnőknek, egy ilyen viszont tökéletesen megteszi: [link]
2012. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem egy Samsung billentyűzetem van. Pontosabban egy SDL2500-as. Kb 9 éve megvan már és elmondhatom, hogy már minden féle baleset történt vele. Állt már bele a polcról leesett dísztőr, mindenféle kaja rácsöppent, beleesett, de valamelyik nap szétszedtem és kitakarítottam, szóval tökéletesen működik. :D Közben nekem is volt mindenféle más márkájú csili-vili lapos meg vezeték nélküli billem, de ez sosem hagyott cserbe, míg azok max 1 évig bírták. Nem mintha valami billentyűzetevő szörny lennék. :D
2012. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!