Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy számítógépem és nem...

BTzone509 kérdése:

Van egy számítógépem és nem nagyon akar menni?

Figyelt kérdés

(Szóval most vettem egy új számító gépet az ebay.co.uk -n

egy amd fm 3.6 Ghz's proci van benne de unlocked azaz zárolatlan és ezzel mehet a szálguldgás . Van egy 2 gb-os

Nvidia geForce gt 520 as video kártya 8gb ram és egy Windows 7 professional OS van rajta . )szóval a problémám az hogy telepítem a call of duty modern warfare 3 -mat és a közepén megáll és lefagy a gép, vagy teljesen fel telepíti csak a végén ki dob egy kék lapot és elszámol 100 ig és aztán újra indul a számító gép . és nem találom telepítve a játékot vagy megtalálom csak parancs ikont nem találok . DE az van ha fel akarom telepíteni a harry potter the d-h part 2 őt és ez a séma ott is . De ez a megállás előfordul akkor is ha nem telepítek néha néha . De van olyan amikor tölt megáll és csak egy fekete lap jön be de az egér látható de itt se reagál a ctrl -alt delete gombkombinációkra . válasz ?


2012. ápr. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem túl erős neki a játék,vagy szarul van telepítve a win7...újrarakást próbáltad?

akkor is ezt csinálja?

2012. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hello azt kétlem hogy nem bírná a mw3 mat mert láttam hogy a minimum gép igény 2.4 ghz proci 2 giga ram meg 243 video card de lehet hogy az benne rosz hogy egy haverom rakta fel csak ki tudja hogy hogy mert csak a cuccot olvasni tudja de nem érti
2012. ápr. 3. 22:41
 3/5 A kérdező kommentje:
bár mint a win 7 et
2012. ápr. 3. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs jól összerakva a géped vagy eleve túl van pörgetve. Vedd vissza proci sebességét a biosban kézileg, de valóban lehet, hogy a windowsod rosszalkodik, frissítsd vagy telepítsd újra.
2012. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra kell rakni a rendszert ha ez sem segít akkor szétkell kapni az is lehet hogy a cpu nem megfelelően passzol minden lábhoz.
2012. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!