Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép milyen játokot vinne...

Ez a gép milyen játokot vinne el? Proci: AMD Athlon 64 3500+2.20Ghz Ram 2GB Vga: Nvidia Geforce 8600GT Rendszer: Windows 7 Ultimate. A COD modern warfare 3-at viszi

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a napokban lecserélt gépemnek voltak hasonló tulajdonságai, csak a procim volt intel e2220 2.4ghz 2magos, azon még minden ment noha mostanában az új játékok területén már elég gyengén, legutóbbi játék konkrétan, hogy viszonyítási alapod legyen egy mmorpg Tera lehető legkisebb videós beállítása mellett elfogadható fps-el ment.

Szóval majdnem minden de az új/elmúlt 1-2 év játékai minimumon. De már lassan jönnek a gémek amik egyáltalán nem.

2012. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyiért vennéd? annyira nem gázos.mindenki azt hajtogatja hogy az am2 elavult semmire nem jó kuka stb.a proci lehetne 6000+ és akkor már sokkal jobb lenne.
2012. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem venni akarok! Ez a saját gépem!
2012. ápr. 5. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
jaa értem.Jó kis gépezet.Ha nincsenek nagy igényeid akkor 1-2 évig el lehet vele lenni.Nekem hasonló konfigom van csak, a proci 6000+ a vidikari meg sapphire HD6770, majd fejleszteni fogok egy 4magos 4gbramos gépre, és én azzal évekig elleszek:)Elvagyok a jelenlegivel, nincsenek nagy igényeim.És a GTA 4-el kisfbontáson el lehet játszani mert 8600GT 256/128 toltam egy darabig.Bár a GTA4 nek nem árt a 3-4 mag.De azért menni fog.Üdv:)
2012. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ami vga van nekem az 1gb-os és még is akad a gta 4 szaggat nem leshet normálisan játszani vele mert mikor megyek a kocsival akkor lassú nagyon meg lessan tölti be a textúrákat is fákat az aszfaltot stb....
2012. ápr. 7. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Háát igen nem a GTA4-re kell alapozni a gépet mert szutyokul csinálták meg.Egyébként nekem is szokott olyan lenni kell neki 4GB ram meg egy bika 4 magos cpu.Örülj hogy megy a gépeden úgy ahogy.A 2# és 4# válaszoló vagyok:)
2012. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg tudnád így állapítani hogy milyen játékok mennének rajta? Nem gagyikra gondoltam hanem ami már jobb a grafója is!
2012. ápr. 7. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Húú hát annyira nem értek hozzá, mint írtam nem vagyok nagy pc fan csak játszogatok.Hát a pannónia rally szépen ment rajta, az Euro Truck Simulator jól ment rajta, Farming Simu Gold Edition 2009 jól ment rajta,Digger Simulator is jól ment.Hát kb ezekkel toltam egy ideig, 80GB HDD végett mindig csak egy játék van a gépen vagy ha olyan akkor kettő.Ezek jó játékok és szépen mentek.Csak ugye nekem 6000+ van és az nem mindegy.Én lövöldözőssel nem nyomom csak ps2-őn nagy ritkán úgy hogy kb ezeket tudom hogy milyenek.Szerintem a COD:WAW-t még úgy ahogy viszi.
2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!