Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől megy ilyen nagy teljesít...

Mitől megy ilyen nagy teljesítményen a memóriakártyám? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van 1db 2GB és 1db 1GB-os memóriakártyám. Eddig teljesen jól összedolgoztak. A gépen Win7 van telepítve és az ottani minialkalmazás szerint 30-40%-on szokott dolgozgatni. Most pedig bekapcsolom a gépet, nemcsinálok vele semmit és már 90%-on van. De miért? Már ki is takarítottam (igaz jó sok por jött ki belőle).
2012. ápr. 5. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1, Az nem memóriakártya hanem RAM! [link]


2,Valami szerintem automatikusan indul a géppel! (lehet hogy valami játék talán a háttérben,bár azt látni kellene!)


3,Probáld meg ezeket a tippeket hátha gyorsit valamit a helyzeten! [link]

2012. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdés: ez a két nap közt telepítettél fel valami programot? mert ha igen, lehet az eszi meg. win7-en mint tudjuk több erőforrást használ fel, lehet egy újjonnan telepitett program okozza ezt
2012. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, már megoldodott.

Újra kellett telepíteni a videókártya illesztőprogramját.

Jah és a winchesterre se azt mondod h EEPROM ;)

2012. ápr. 5. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
jo de nem memorikártya -.-
2012. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem memóriakártya marad :)

És akkor nálatok h nevezik a videókártyát, hangkártyát, hálókártyát? :D

2012. ápr. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!