Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van a t-home-tól egy zte...

Van a t-home-tól egy zte routerem, amin van egy usb csatlakozó. A kézikönyv azt mondja, hogy nyomtatót lehet tenni rá, csak azt nem találom, hogyan? Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

ZTE ZXV10 H201L "digitális elosztó"

Canon usb nyomtató

Szeretnénk elérni a megosztott nyomtatót Windows XP-ről, 7-ről és Mac-ről is, gondolom ez már részletkérdés...



2012. ápr. 5. 20:57
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
én úgy tudom, hogy USB-s külső meghajtót lehet rá kötni, de hétvégén utánanézek, ha nem felejtem el (ugyanis nekem is detto ugyanolyan van otthon csak még nem foglalkoztam vele).
2012. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyomtatóval elvileg csak annyi a dolgod, hogy rádugod és bekapcsolod.


Innentől magától kéne mennie.

A külsá USB-s háttértárról meg fene tudja, ha a rendszer támogatja megy, ha nem, akkor nem.

2012. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam is ilyen és én sem tudom, hogy hogyan kell, rákötöttem nyomtatót semmi, pendriveot semmi
2012. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panda Péter ***** válasza:
lehet, hogy maga a hardver sokkal okosabb, mint a szoftver ami rajta van. legalábbis régebbi telekomos eszközöknél előfordult, hogy (mivel módosított firmware van az eszközökön) nem lehetett minden képességet kihasználni.
2012. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!