Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya, táp, vagy milyen...

Videokártya, táp, vagy milyen hiba? :/

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja elkezdett olyat produkálni a gépem, hogy rendszertelen időközönként lefagy, de úgy hogy nem segít a reset sem. Ilyenkor csak áremtalanítással lehet kikapcsolni a rendszert..

Mindezek után, mivel szoftveresen nem találtam gondot, táphibára gyanakodtam, de mióta egy kósza ötlettől vezérelve kivettem a vidkarit, (ATI HD4830) azóta nem fagyott le. Mi lehet akkor végülis a gond? Lehet a kártya hűtéshibája? Haver azt mondja, sz.te csapágyas a ventije, mert hidegen indítva kb. 2percig berreg...

Sz.val itt elakadtam...


2012. ápr. 6. 10:13
 1/4 pcguru22 ***** válasza:
a ventijével biztos bajvan akkor de nem hiszem hogy attol lefagyhat a géped!Milyen az a táp?
2012. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Codegen 400x 450w

Most visszatettem a karit, elindítottam egy NFS Hot Pursuitot és 2 percen belül resetelt a gép..

Most kicsit belenyúltam a prociba is, lekaptam a hűtőt, és annak meg a pasztája is elköszönt:)

2012. ápr. 6. 11:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostmost...:)
2012. ápr. 6. 11:51
 4/4 pcguru22 ***** válasza:
Azt a codegen tápot amig csak reset bajaid vannak a gépeddel addig vedd ki és cseréld le sürgösen egy márkásabb pl:fsp tápra!Az egy gépgyilkos nem csodálom hogy ezt teszi a géped a táp miatt van!
2012. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!