Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia GeForce 8500 GT 70C?

NVidia GeForce 8500 GT 70C?

Figyelt kérdés

Soknak számít?


Ki kéne porolni a gépet, és megkérdezhetem hogy néhány játék miért fagy le? Pl. Minecraft össze-vissza vibrál, mintha rosszul töltené be a text / chunkot.


2012. ápr. 7. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhelés alatt még jó.

Passzív hűtés? Ha igen, tegyél rá egy ventit.

2012. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp az a baj hogy játékok után kiléptem szóval semmi sem futott.


Aktív, de elég kicsit venti.

2012. ápr. 7. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 102C-t produkált egyszer a VTX3DHD6750-em szoval nyugi xD és überstabil volt a játék közben :DDD
2012. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3/3


Azért annak a kártyának se kéne 90 fölött mennie... OC-vel más a hyelzet. De végülis ha abból indulok ki, hogy az ASUS 9800 GTX+ karim crysis alatt 116 fokot produkált (24 percen keresztül, amikor észrevettem) ez a kártya egész hűvös... Mindenesetre nézd meg, hogy mennyire pörög rajta a venti... Esetleg újrapasztázás szóba jöhet, nem mai darab, lehet beszáradt...

2012. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oc volt egy hangyányit :DDD
2012. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!