Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a videókártyám?

Elromlott a videókártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok,3honappal ezelött lefutattam a windows 7-en az élményindexet és akkor a windows aero asztali teljesitménye 5.9 pontott kapott.. most csak 5.0 pontott mutatt...

a youtubnál amikor teljes képernyőre váltok akkor bejön egy zöld csik utánna meg eltünik.... és a hang is néha-néha beakad.... aki tudja,hogy mi lehet a baj az segitsen köszi!

egyébként a vidokártyám: AMD RADEON HD6470M .



2012. ápr. 7. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Drivert kell frissiteni.
2012. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de a legfrisebb driver van rajta...:(

nagyon idegesit ez a hang is,hogy beakad....

lehet az is a baj,hogy a winyom full-on dolgozot és azért akadtbe így a hang? de a procihasználat az 70%-on volt kb...

2012. ápr. 7. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Hahaj, ez nem biztos, hogy videókártya, inkább monitorra (vagy laptopnál kijelzőre) tippelnék.
2012. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

na az lehet...:(

laptopom van a kijelzője 1hete pixelhibás lett 2 helyen is amit sehogy sem tudok eltávolitani elég idegesitő:(

kb.fél éves a laptop...

ez a pixelhiba elég nagy gond lehet?

1éves garancia van rá,ha beviszem akkor kicserélik vagy megjavitannák?:(

2012. ápr. 7. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki fogják cserélni. De csak fél éves? Én szereztem egy nyolc éves IBM Thinkpadot, semmi baja a kijelzőjének, pedig már két gazdája is volt.
2012. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2011-10-18-án vettem.

Packard Bell márka...

mult héten nézztem a Youtub-on filmeket sztem akkor keletkezhetett ez a pixelhiba elég sokáig nézztem a filmeket lehet az volt a baj.....:(

és akkor csinálta ezt a zöld csikot meg a hang akadást is...

ez a pixelhiba ilyen nagy hatással van a hangra?nem naon értem ezzeket:(


remélem,hogy kifogják cserélni hisz még csak fél éves...:(

de ugy tudom,hogy pixelhibára külön kellett volna garanciát kérnem akkor viszont megszivtam nagyon..:(

2012. ápr. 7. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Ehhez semmi köze a filmnek, ez hardveres hiba.

Nézd meg, itt valaki nem tud telepiteni vadiúj Toshiba laptopra, nemrég valaki szintén gyári hibás Lenovót vett. Sajnos mind kinai gagyi, annyit is ér.

Nekem is van egy tiz éves IBM Thinkpadom, nincs semmi baja (kivéve, hogy gyenge az akkuja, hálózatról megy), de az még valódi amerikai. Billentyűzet nem magyar, nincs benne wifi, de a maga is 256 MB memóriájával kiválóan fut rajta a Linux.

Tudom, nem vigasz, de a használt, régebbi notebookok, laptopok piaca virágzik, nagyon keresettek, nem véletlenül.

2012. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem...:(


Kedden majd beviszem a laptopot ahol vettem hátha kicserélik...(remélem)


mindenesetre köszönöm a gyors válaszokat!:)

majd kedden leírom,hogy kicseréltek-e vagy sem.

ment a zöld kéz.

2012. ápr. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!