Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki mostanában akar venni új...

Aki mostanában akar venni új gépet mikre számíthat az új videókártyák/procik terén?

Figyelt kérdés

Pár napja nézelődöm noha vásárolni csak május közepén tervezek és pár dolog ami mostanában fog kijönni nem tudom mennyire lesz számomra hasznos. Főként játékokra kell a pc és csak proci/vga/alaplap kell.

Processzoroknál intel részéről ha minden igaz ez idő tájt kell kijönnie az ivy bridge-nek. Na már most a sandy bridge-hez képest azon túl, hogy az integrált grafikus kártyája sokkal jobb lesz ilyen i5 2500k áron lesz valami értelmes dolog szerintetek? Vagy gamerként maradhatok annál.

Vga-t illetően a mostanában megjelent 7850et néztem, de olvastam, hogy az nvidida gtx 660-670 (ezek után nem néztem még) is erre a szintre jönnek majd nemsoká.

Tudom, hogy nem kéne bő 1 hónappal vásárlás előtt még nézelődni, de szerintetek mi lesz jó vétel 130-140ezer között ha alapra egy jó 20-25öt szánok?


2012. ápr. 7. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!