Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezd meghalni az akksi? Lehet...

Kezd meghalni az akksi? Lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Kb fél éves a laptopom. Épp az előbb történt ez az eset. Megy egy olyan progi ami elvileg kitolja a készenléti időt úgy hogy lejjebb veszi azokat amire nincs szükség (Battery doubler). Ezen kivül fut még egy olyan ami elvileg ellenőrizné a töltöttségi szintet és jelez ha merül az akksi mert a win7 gyári jelzője nem az igazi és nem lehet normálisan látni.

Megnéztem és 30%-on volt, kiirta hogy még olyan 30 percig birja. Be van állitva hogy 15%-nál jelezzen ha merül.

Erre rá 5 percre hibernál a gép. Ráadásul be se akart kapcsolni csak miután töltőre dugtam, mert 5% alá ment le pár perc alatt.

Ez normális egy fél éves laptopnál, vagy vigyem inkább vissza hogy nézzék meg? Vagy csak a progik kavarhattak be és nem is jól mutatták a töltöttséget? Bár azt hogy hány százalékon van több külön progi is egyformán mutatta.

Mert egyébként wifivel netezgetve birja több mint 2 óráig (mondjuk ezt is keveslem, de ha jól tudom ez az átlagos)


2012. ápr. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd fel a hozzá adott drivereket, lehet, hogy csak az a hiba, hogy azok nincsenek fent.
2012. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
milyen drivert mihez?
2012. ápr. 8. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Chipset és társai. A laptophoz.
2012. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!