Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány pontot adnál erre a...

Hány pontot adnál erre a konfigra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy pár éves gépem, nem szeretnék itt alulbecsülni semmit sem, de annyi magról meg megahertzről hallok mostanában hogy elbizonytalanodtam, megállja-e még a helyét a gépem manapság. Szóval, nem húzom a dolgot, keményen kérem megmondani hogy egy 100-as skálán hány pontot kapna a gép:

-AMD Phenom II x4 940 Box Black

-Gigabyte GA-M720 US3

-XFX Radeon HD6870 Dual Fan edition

-4x2GB Samsung DDR2 800MHz Ram

-Valamilyen Western Digital 7200RPM 1TB vinyó

-FSP Hexa 500W 80+ táp

-Aerocool VX-9 Pro ház


Szóval, én meg vagyok elégedve vele, nem rég újítottam egy jó szolgálatot tett HIS Radeon HD4870-ről (majdnem első szériás 1GB GDDR5, 256bit-es kártya) és szerintem egész ügyesen megy.


2012. ápr. 10. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a 0 egy Ion, a 100 meg egy i7 egy Crossfire-rel karöltve, akkor ez egy olyan 40% körül van.
2012. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó gép, minden játékkal elboldogul, és fog is még pár évig. Pontozni nem akarom, mert akkor tényleg extrém dolgokhoz kéne viszonyítani, és akkor megtévesztő lenne az alacsony pontszám.
2012. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy kár pontozni is(rengeteg dologhoz kéne viszonytani), a lényeg ebben van:"Szóval, én meg vagyok elégedve vele"

Amíg neked tökéletes ne foglalkozz azzal, hogy megjelent minden szar, a lényeg hogy tegye a dolgát.

Amúgy ahogy második írja elég jó kis gép ez, játékok terén bőven megállja a helyét.


"annyi magról meg megahertzről hallok"

Szinte a mag sem, de az mhz meg főként nem mond sokat egy CPU teljesítményéről.

2012. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!