Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth telepítésénél...

Bluetooth telepítésénél mindent fel kell telepíteni, amit felajánl?

Figyelt kérdés

Még nem telepítettem, használtam bluetooth-ot...Letöltött drivert kiírtam, elkezdtem telepíteni. Egy sereg portot telepít egymás után (vagy 10-et), ez normális? Elindítva bejön egy ablak, közepén egy piros kör...arra kell kattintani, ha kapcsolódni akarok? De mi ez a rengeteg port at eszközkezelőben...?

Típus Mbt-503-03


2009. jún. 18. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen , normális.

Valszeg BlueS**eil nevű a programja, arra ismerek rá a leírásból. Igen, a középső pirosra kell kattintani, akkor keresi meg a hatókörben belüli BT-eszközöket. Ha megtalálja , odateszi a piros köré. Ha rákattintasz az eszközre, felül ki fognak villanni a funkciók, amiket tudsz csinálni.

Ennyi. Én utálom azt a programot :D De remélem Neked beválik ;)

2009. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Szóval normális ez a sok port...de vajon mik ezek, talán te tudod? Létezik más program is erre az eszközre vajon Mbt-503-03...vagy csak ezt használhatom? Engem is idegesít, kissé erőszakos...

Gyárilag nem volt hozzá driver, le kellet töltenem, attól tartottam -a sok port miatt- valami rafkóság is van benne...

2009. jún. 18. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok portot telepít fel mindegyik. Ez azért kell, mert sok mindent tudsz hozzákapcsolni a gépedhez BT-val, és más-más cuccoknak más-más port/szolgáltatás kell.

Fejből nem tudom mik ezek a portok.


Más progi nem hiszem, hogy van hozzá. Ha azzal működik, amit felraktál akkor az jó hozzá. Manapság a boltokban kapható olcsóbb BT-hoz ez a progi van, amit te is felraktál. Működni működik ugyanugy mint a többi, csak rá kell jönni a módjára.


--

Life4Free

2009. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK köszönöm, akkor majd kitapasztalom!
2009. jún. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!