Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem bootol a xp telepítő cd...

Nem bootol a xp telepítő cd sajnos béna voltam mert kétszer fent van az xp. Valami 4-es kódot ír ki. Mit tegyek? Megy az xp, csak nem tudom formázni

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 20:32
 1/8 anonim válasza:
ha kétszer van fent az XP, akkor kell lennie egy mappának a meghajtódon, ahol ismét megtalálod az XP-t. Ha megvan , akkor azt töröld le!Megfogod találni, közvetlen C://<-- itt fogod találni
2012. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És csak fogom és ki törlöm/jobb egérgomb,törlés/
2012. ápr. 11. 06:17
 3/8 anonim válasza:
Úgy gondolom. Mivel nem azt az XP-t használja elsődlegesen a számítógép.
2012. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a c meghajtón volt először,utána a d-n.a régit töröljem?
2012. ápr. 11. 18:03
 5/8 anonim válasza:
Azt töröld, ami a D meghajtón van, tudomásom szerint minden sz. gép a C meghajtóról próbálja legelsőnek betölteni az operációs rendszert
2012. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos igy se bootol a cd-rő.ki töröltem a c meghajtót,próbálnám ujra telepíteni az xp-t de csak azt írja ki hogy:system type-(of) cd boot:cannot boot from cd-cod:4 Tudtok erre valamit mondani?
2012. ápr. 11. 20:20
 7/8 anonim válasza:
D meghajtót írtam, hogy töröld.a Boot fájl attól mert letörölted az op rendszert még nem lesz meg.
2012. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a d-t nem tudtam,azon fut az xp(az új)És hogy gondoltad hogy töröljem,mit csináljak?Sima törléssel nem tudtam
2012. ápr. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!